Thread Back Search

OE2.0 GP3.2 EXP DM7020HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+DSMART+FULLCAMFEED OKi

• ThE MaStEr
    2012-05-22

• 19 mayıs OE2.0 EXPERİMENTAL imajdır Cam ve Cam config olarak GP3.2 Plugins kullanılmıştır uydu yapılandırma 42+13+7+19 olarak ayarlanmıştır ve taratılmıştır (satellite.xml) dosyası güncel tarihli ismail in hazırladığı script in (*.xml) dosyasıdır eğer sizin anten leriniz farklı bir konfigrasyonda ise kendinize uygun settings ve uydu yapılandırmasını cihaza atınız cam ve cam config olarak tüm güncelliğini koruyan cam ve config ler yüklenmiştir siz sadece kullandığınız konfigrasyona göre cam config düzenlemesi yapacaksınız mesela (CCcam.cfg veya btkcam) gibi c: ve b: satırlarını uygun yerlere ekleyeceksiniz tüm config dosyalarında TÜRK DİJİTAL YAYIN SİSTEMİNİ KAPSAYAN satırlar asla yoktur vede olmayacaktır bunu belirtmekte fayda var yanlış anlaşılma olmaması için , bu BACKUP dosyasını yaklaşık 4-5 saat evvel hazırladım özellikle SATUNIVERSE de DM7020HD kullanan ve cihaz yapılandırmasında zorluk çeken arkadaşlarım için yararlı olacağı kanısındayım LÜTFEN KİMSE ŞU OLMUYOR BU OLMUYOR demesin özellikle DSMART MODÜL takılı iken sinema kanalında hard restart ve sonrasında kesinlikle yayın yok falan demeyin bu bir ikincisi btkcam çalışmıyor falan demeyin ÇATIR ÇATIR çalışıyor diğer hususları saymıyorum bile CCcam v.s çünkü herşey sonderece stabil çalışıyor ben kendim özellikle bu yukarda saydıklarımı TEST ettim foruma TEST etmeden asla derleme BKP linki vermem , gelelim esas konuya bu imkanı bana sağlayan (cihaz DM7020HD) SN. ZEKİ abime sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum benim İMDAT çağrıma kulak veren herkeze sonsuz teşekkür ediyorum aynı BKP bı inşallah DM800HD kullanıcıları içinde yapmak istiyorum ALLAH kısmet ederse yine SN. ZEKİ abimden yardım istiycem neyse lafı fazla uzatmayım cihaz ile gerçek anlamda bugün tanışmak nasip oldu biliyorsunuz bende DM8000HD var şunu söylemek istiyorum cihaz gerçekten hızlı BKP alma süresi olsun boot süresi v.s olsun çok hoşuma gitti çok hızlı ve görüntü süper (*.ipk) dosya yüklemesinde ve diğer uygulamalarda crash olmadı bu kadar çabuk bir BKP daha evvel hazırlamadım v.s v.s bu böyle uzarda gider cihaza plugins olarak CCcam.info ve Dflash yükledim diğer pluginslerde bazı sorunlar var bu yüzden yüklemedim ama cihazı sade ve stabil bir şekilde kullanmak isteyenler içinde ideal oldu diyebilirim cihazda yüklü olan cam leri hemen alta ekledim bilginiz olması açısından güle güle kullanın DM7020HD kullanıcılarına hediyem olsun saygılarımla SUDOMAN abiniz. OE2.0 GP3.2 EXP DM7020HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+DSMART+FULLCAMFEED OKi

@zidan sonsuz TEŞEKKÜRLER. OE2.0 GP3.2 EXP DM7020HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+DSMART+FULLCAMFEED OKi

1: CCcam+Config
    2: Mgcamda+Config
    3: Gbox+Config
    4: Newcs+Config
    5: Camd3+Config
    6: Oscam+Config
    7: Sbox+Config
    8: Btkcam+Config çalışması stabildir test edilerek verilmiştir versiyon 0.77 dir.

OE2.0 GP3.2 EXP DM7020HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+DSMART+FULLCAMFEED

من مواضيعى فى المنتدى

جديد التايجر hd tv v 2.06 بتاريخ اليوم 22-08-2011

Nemesis 2.2 Vu+duo

Onelan at Total Media in Spain

Ferrari-SSL87F-OpenPLi-dm500hd-20130209

ملف قنوات دريم بوكس , Matze settings E1 , بتاريخ 30-04-2012

Pre-Release versions of ProgDVB v6.85.6b

شفرة قناة irib tv3 hd اليوم 23-11-2019

Power of دريم HD OE 1.6 for DM500

مواضيع متشابهة

OoZooN OE2.0 GP3.2 DM7020HD BKP BY SUDOMAN 2012.06.09

Oe2.0 gp3.2 exp dm7020hd bkp by sudoman update mgcamd+btkcam+cccam+oscam-ymod

OE2.0 EXP DM800HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+CCCAM+OSCAM OKi

E2.0 GP3.2 EXP DM7020HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+DSMART+FULLCAMFEED OKi !!

Dm8000 experimental oe2.0 gp3.2 bkp by sudoman update btkcam