Thread Back Search

OE2.0 EXP DM800HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+CCCAM+OSCAM OKi

• ThE MaStEr
    2012-05-24

• Merhaba arkadaşlar öncelikle KANDİLİNİZ MÜBAREK olsun.

Bildiğiniz gibi geçenlerde bir söz vermiştim DM800HD kullanıcıları için ve dün akşam geç saatlerde BKP imajını hazırladım bugün BOARD da UPLOAD linkini veriyorum bana cihaz ile ilgili yardımlarını esirgemeyen SN. Zeki Bey ede teşekkür ediyorum bildiğiniz gibi OE2.0 EXP imajlar için public olan GP3.2 plugins DM800HD , DM800SE , DM500HD de şimdilik kurulum gerçekleşse dahi BLUE PANEL malesef MENU de görünmüyor yani eklenmiyor dolayısıylada sıkıntı yaratıyor CAM feed v.s yüklemede , bunu plugins i derleyen kişi zaten daha evvel açıklamıştı plugins in şimdilik sadece DM8000HD ve DM7020HD de çalışacağını , ben bir kaç yöntem denedim mesela BA üstü kurup deneme yaptım diğer farklı yöntemleri denedim ama nafile malesef yeni çıkacak olan GP3.2 beklemek gerekiyor USB , SSD , HDD için belki bir ihtimal bu şekil çalışabilir bir derleme yapılır zaten plugins i veren de aynı seyi söylüyor neyse fazla uzatmiyim bilmeyen arkadaşlar için bir bilgi olsun gelelim benim BKP a imajda settings ve tuner yapılandırma yoktur siz istediğiniz settings ve tuner yapılandırmasını yükleyebilirsiniz veya manuel kendiniz yapabilirsiniz Cam olarak CCam , BTKcam , OScam yüklüdür yalnız DİKKAT !! edin Cam menu deki SCAM i başlattığınızda BTKcam devreye girecektir bunu gözden kaçırmayın !!!

DİKKAT !!! BTKcam olsun CCcam !!! olsun asla bu iki Cam için c: ve b: satırı ekli değildir ve hiç bir zamanda olmayacaktır TÜRK DİGİTAL YAYIN SİSTEMİNİ KAPSAYAN config dosyaları ASLA OLMAYACAKTIR bunu belirtmekte fayda var yanlış anlaşılma olmasın.

İmaj flash a yüklenecektir isterseniz BA 7.0.8 kurarak diğer imajlarıda test edebilirsiniz altta resimlerde görüyorsunuz benim çalışmalarımı acemi arkadaşlarım için faydalı olacaktır imaj ORJİNAL cihazlar için geçerlidir asla KLON cihazda kullanmayın.

Orjinal cihazda bu imajı kullanmak için cihazın BOOT LOADER versiyonu 84 olmak zorundadır eğer eski versiyonlu BOOT LOADER kullanan varsa önce DREAMUP ile BOOT LOADER 84 atacak sonra bu imajı atacak yanlış birşey yapmayın.

İmaj da Cam Feed olarak MULTİCAM MANAGER kullanılmıştır yukardada belirttiğim gibi SCAM i çalıştırdığınızda BTKCAM devreye girecektir.

CCcam config dosyasının /usr/config/mcam/CCcam/CCcam.cfg PATH i bu şekildedir.
    BTKcam config dosyasının /usr/keks/*.cfg PATH i bu şekildedir.

İmaj 23 mayıs OE2.0 EXP imajdır tüm 800HD kullanıcılarına hayırlı olsun güle güle kullanın saygılarımla SUDOMAN ABİNİZ.

OE2.0 EXP DM800HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+CCCAM+OSCAM

من مواضيعى فى المنتدى

OpenPLi-2.0-beta-et9000 11-02-2011

شيفرة QTV Service Channels (26E) Biss

Sat4fun-Newnigma2-3.2.2 V 2(SIM201_SSl82) NEW patched

DM7020HD OE2.0 Driver update 30/12/2013

pre-release ProgDVB 6.80.3a

تحميل سكين Shadows Skin

Power of Dreams HD OE 1.6 DM 800 CrossEPG Edition 05/04/2011

OE2.0 TSimage v 2.0 For DM7020HD 10/10/2012

مواضيع متشابهة

Oe2.0 gp3.2 exp dm7020hd bkp by sudoman update mgcamd+btkcam+cccam+oscam-ymod

OE2.0 GP3.2 EXP DM7020HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+DSMART+FULLCAMFEED OKi

E2.0 GP3.2 EXP DM7020HD BKP BY SUDOMAN BTKCAM+DSMART+FULLCAMFEED OKi !!

Dm8000 experimental oe2.0 gp3.2 bkp by sudoman update btkcam

DM8000 EXPERIMENTAL OE2.0 BKP BY SUDOMAN CCcam+Oscam+Scam OK