Thread Back Search

VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek

  • samehfr
    2012-05-02




  • VU+Ultimo Backup PLI Beta Gotowiec by Grubasek W zwiazku z tym ze Image Pli jakiego uzywam na ULTIMO nabral dosc pozytywnej zawartosci na dodatkach i zmianach postanowilem go udostepnic jako:[/B]
    Backup Gotowiec by Grubasek (Mod). Narazie nazwe tego Backupa jako BETA

    Z nowosci jakie sa zaimplementowane to:
    Zmieniony Splash i Boot-Fotos zrobione przezemnie.






    VTI-Panel z mozliwoscia instalacji SoftCamow i reszta zawartosci.
    Szczegulnie Funkcja Backupa wybranych komponentow z Image jest bardzo przydatna.
    UWAGA: plik znajdujacy sie w Katalogu pluginia VTI-Panel o nazwie packetmanager.cache czasem zostaje nadpisany co uniemozliwia instalacje SoftCamow, trzeba wtedy znajdujacy sie w tym Katalogu plik o nazwie packetmanager.cache_KOPIE wykopiowac nadac nazwe packetmanager.cache i wkopiowac spowrotem na miejsce tego wadliwego.


    Ppanel w kturym jest dodatek mojej (podukcji) umozliwiajacy zmiane VFD-Skina, momentalnie sa cztery do wyboru z opisem zawartosci tychze, dwa dosc powarznie przezemnie zmienione, miedzy innymi z pokazaniem miesiaca i dnia Tygodnia Literowo (Alfabetycznie).



    OpenPanel ktury zawiera czesc zawartosci z Panela kol. @gutosie dodatkowo z mojej reki podobny jak poprzednio wymieniony VFD-Skin Selektor, wybur tych samych VFD-Skinow.



    Dosc sensowne moim zdaniem Pluginy miedzy innymi:
    Lcd4Linux ustawiony dla Ramki Pearl.
    DVD-Backup Umozliwia Skopiowanie Plyt DVD jako ISO na HD Tunera, oczywiscie musimy miec podlaczony odtwarzacz DVD-Usb
    Spiner-selektor
    ShoutCast z Lista Polskich i Niemieckich Stacji Radiowych.
    I wiele innych.

    Ze Skurek zainstalowane sa dodatkowo HD-Glass 16 ze wszystkimi Dodatkami kture znajduja sie w Katalogu Ram jego zawartosc jest w pamieci, zawiera on tez Picony i coolPicony oraz Lcd-Picony.
    Jako druga dodatkowa SimpleHD by Holi.



    Zainstalowany jest Glass-System-Utility kturego UCM, UniwersalCamManager jest jako standart dla SoftCamow, ustawiony pod Niebieskim.



    Zainstalowane sa:
    Cccam 213
    Mgcamg 1.36
    3 Oscamy w tym 5953, 6073, 6608 Konfigi z aktywnym DVB-Api
    Oscam Ymod
    Jesli ktos chcialby zainstalowac i uzywac SoftCamow z VTI-Panela to oczywiscie wtedy wylaczamy wszystko w UCM i uzywamy albo jednego albo drugiego.
    Napewno Image to zawiera jeszcze jakies "niedorubki" z mojej strony (narazie nie mam czasu sie tym zajmowac) czesc jeszce z tego co dolozylem nie jest dobrze jesli wogule przetlumaczona na Polski, chodzi mi np. o Opisy VFD-Skinow w PPanelu itp. Jak ktos chce to moze przetlumaczyc i Niemieckiego na Polski, w Niemieckim jest to dosc dobrze przezemnie opisane.


    Link

    Download



    من مواضيعى فى المنتدى

    MPC-HC_r4604

    Softcam Keys Dreambox 27-07-2011

    Nemesis4.4ب Skin Army_omegaوCCcam2.0.11,CCcam2.14

    القنوات الناقلة لجميع مباريات اليوم 03-05-2012

    MPC-HC_r6055

    ShareMyBox [alpha] - online channel editor plugin !

    FULL IMAGES DM800hd ORIGINAL

    BK-DDD-dm7020hd-OE1.6-v3.0


مواضيع متشابهة

OpenPLi-2.1 Beta for VU + Ultimo

New Beta Driver VU+ Ultimo 22-11-2011

New Beta Driver Vu+ Ultimo 15.09.2011

Vu+ Ultimo beta drivers 26.08.2011


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.